• Gebizli Mh. 1110 Sk. Kuleli Sitesi A Blok No:15/2 Muratpaşa/ANTALYA
  • +905433232164
  • info@kulelihanyapi.com.tr

Hakkımızda

Endüstriyel Yazılım ve Elektrik Dağıtım Alt Yapı Projelendirmesi alanlarında, ulusal-uluslararası arenada bir çok projeyi başarıyla tamamlayan bir oluşumun tecrübesiyle birlikte, gayrimenkul sektöründe de faaliyet gösterme kararı almasından sonra, Mühendis Cihan ÇOPUR tarafından kurulmuş bir firmadır.
 
Yeni yaşam alanları üretmenin, sermaye sahibi olmaktan çok daha fazla birikimi gerektirdiğinin farkında olarak, projelerimizde bu birikimlerin neler olduğunu hissettirmekteyiz.
 
35 yılı aşkın tecrübeye ulaşmış aileden gelen geleneksel inşaat ustalığını, genç ve dinamik bir anlayışla harmanlayarak, bir konuttan daha fazlası olarak tanımlanabilecek yaşam alanları üretmek gayretinde olan firmamız, her bir bağımsız bölümün tasarımında, yaşayacak insanların hayatlarını kolaylaştıracak detayları hayata geçirmektedir.
 
Diğer faaliyet alanlarımızda hizmet verdiğimiz 81 ilden tüm özel ve tüzel müşterilerimizde oluşturduğumuz memnuniyeti ve güveni, gösterişin arkasına saklanmadan, sadelik, yalınlık, şeffaflık ve üretkenlik gibi ilkelerimizden sapmadan, sağlam duruşumuzla, gayrimenkul sektöründeki müşterilerimizde de oluşturmaya devam edeceğiz
 
Misyonumuz
 
Şirketimizin kurulduğu tarihten itibaren günümüze kadar üstlendiğimiz bütün proje ve taahhütleri, ilkelerimizden sapmadan ve zamanında bitirerek sonuçlandırmış bulunmaktayız.
 
Yeterli birikimimiz, problem çözümlerindeki pratik ve sağduyulu gayretlerimiz ile farklı, kaliteli, doğayı ve insanı merkeze alan bir anlayışla yeni yaşam alanları üretmek amacındayız.
 
Vizyonumuz
 
Şirketimiz sürekli gelişim gösteren, teknolojik değişimlere uyum sağlayıp, bu değişimlere ulusal ve uluslararası alanda öncülük etmeyi amaçlamaktadır.
 
Müşterileriyle birlikte büyümeyi ilke edinen, kaliteli hizmet sunan, faaliyet gösterdiği alanda gün geçtikçe markalaşarak dürüstlüğün ve güvenin sembolü bir firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

 

Ticaret Ünvanı          Kulelihan İnşaat San. Tic. Ltd. Şti
Sorumlu Yöneticiler     Cihan ÇOPUR
Kuruluş Sermayesi  100.000 TL
Vergi Dairesi             Antalya Kurumlar Vergi Dairesi
Vergi Numarası        5910399482
Ticaret Sicili              AntalyaTicaret Odası 
Telefon & Fax 0242 326 83 07
E-posta info@kulelihanyapi.com.tr
Adres Gebizli Mah. 1110 Sok. Kuleli Sitesi A Blok No:15 Daire:2 Muratpaşa/ANTALYA
Banka Bilgileri T.C. Garanti Bankası IBAN: TR02 0006 2001 4210 0006 2985 80